RC1R0EA10R0K
OhmiteOhmite
RC1R0EA10R0K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC1R0EA10R0K
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10 OHM 10% 1W J LEAD
Fitxak: RC1R0EA10R0K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
RC1R0EA10R0Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC1R0EA10R0K fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 10 OHM 10% 1W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3915 pcs Datuen fitxa RC1R0EA10R0K.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea -1300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Recessed Tamaina / dimentsioa 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Series RC Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua 8127 J-Lead Beste izenak RC1R0EA10R0KBK
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.278" (7.06mm) Ezaugarriak Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 Ohms ±10% 1W Chip Resistor 8127 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition