BR3JB15L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
BR3JB15L0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BR3JB15L0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.015 OHM 0.015 OHM 3W 5%
Fitxak: 1.BR3JB15L0.pdf2.BR3JB15L0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
BR3JB15L0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BR3JB15L0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 0.015 OHM 0.015 OHM 3W 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 437289 pcs Datuen fitxa 1.BR3JB15L0.pdf2.BR3JB15L0.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.602" L x 0.065" W (15.30mm x 1.65mm)
Series BR Erresistentzia 15 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak BR 3 .015 5% B
BR3.015JB
BR3.015JB-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 350°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 1.000" (25.40mm) Ezaugarriak Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 15 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Metal Foil