GZB40000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GZB40000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 4-40PF 100V TH
Fitxak: GZB40000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
GZB40000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GZB40000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 4-40PF 100V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22129 pcs Datuen fitxa GZB40000.pdf
Tentsioaren balioa 100V Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.311" W (10.20mm x 7.90mm)
Series FILMTRIM® Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Polycarbonate (PC)
Deskribapen zehatza 4 ~ 40pF Trimmer Capacitor 100V Side Through Hole Capacitance Range 4 ~ 40pF