GZB30000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GZB30000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 2.5-30PF 100V TH
Fitxak: GZB30000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
GZB30000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GZB30000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 2.5-30PF 100V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19500 pcs Datuen fitxa GZB30000.pdf
Tentsioaren balioa 100V Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.311" W (10.20mm x 7.90mm)
Series FILMTRIM® Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Polycarbonate (PC)
Deskribapen zehatza 2.5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 100V Side Through Hole Capacitance Range 2.5 ~ 30pF
Doikuntza mota Side
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GZB40000
GZB40000
fabrikatzaileak: Sprague Goodman
deskribapena: CAP TRIMMER 4-40PF 100V TH
Stockean: 22129 pcs
Deskarga: GZB40000.pdf
RFQ
SGNMNC3306E
SGNMNC3306E
deskribapena: CAP TRIM 4-30PF 6000V CHAS MNT
Stockean: 328 pcs
Deskarga: SGNMNC3306E.pdf
RFQ
AT10-4
AT10-4
fabrikatzaileak: Knowles Voltronics
deskribapena: CAP TRIM 0.8-10PF 2000V PNL MNT
Stockean: 1537 pcs
Deskarga: AT10-4.pdf
deskribapena: CAP TRIM 5-85PF 6000V CHAS MNT
Stockean: 357 pcs
Deskarga: SGNMNC3806E.pdf
GMC80200
GMC80200
deskribapena: CAP TRIMMER 10-80PF 250V TH
Deskarga: GMC80200.pdf
A4J5HV
A4J5HV
deskribapena: CAP TRIMMER 0.6-5.0PF 125V HRZ S