GLA22110
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GLA22110
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220UH 45MA 21OHM SMD
Fitxak: GLA22110.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
GLA22110ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GLA22110 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena FIXED IND 220UH 45MA 21OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 26699 pcs Datuen fitxa GLA22110.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 (3225 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series SURFCOIL® GLA
balorazio - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Non-Magnetic
Indukzio maiztasuna - Test 796kHz induktantzia 220µH
Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 7MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 220µH Unshielded Molded Inductor 45mA 21 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 21 Ohm Max Uneko balorazioa 45mA