GLA1R505
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GLA1R505
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 115MA 2.7OHM SMD
Fitxak: GLA1R505.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
GLA1R505ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GLA1R505 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena FIXED IND 1.5UH 115MA 2.7OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 27357 pcs Datuen fitxa GLA1R505.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 (3225 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series SURFCOIL® GLA
balorazio - Q @ Freq 13 @ 7.96MHz
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Non-Magnetic
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 1.5µH
Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 95MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.5µH Unshielded Molded Inductor 115mA 2.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 2.7 Ohm Max Uneko balorazioa 115mA
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GLA22110
GLA22110
fabrikatzaileak: Sprague Goodman
deskribapena: FIXED IND 220UH 45MA 21OHM SMD
Stockean: 26699 pcs
Deskarga: GLA22110.pdf
RFQ
GLA1R005
GLA1R005
deskribapena: FIXED IND 1UH 125MA 2.1OHM SMD
Stockean: 23356 pcs
Deskarga: GLA1R005.pdf
RFQ
GLA.01
GLA.01
fabrikatzaileak: Taoglas
deskribapena: RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD
Deskarga: GLA.01.pdf
GLA2R205
GLA2R205
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 110MA 3.2OHM SMD
Deskarga: GLA2R205.pdf
GLA.02
GLA.02
fabrikatzaileak: Taoglas