GKYB30066
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKYB30066 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GKYB30066
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 7.5-30PF 100V SMD
Fitxak: GKYB30066.pdf
  • Mezua
GKYB30066ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GKYB30066 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 7.5-30PF 100V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6275 pcs Datuen fitxa GKYB30066.pdf
Tentsioaren balioa 100V Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series SURFTRIM® GKYB Q @ Freq 300 @ 1MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak SG2039TR
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.063" (1.60mm)
Ezaugarriak Low Profile Material dielektrikoa Ceramic
Deskribapen zehatza 7.5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount Capacitance Range 7.5 ~ 30pF