GKYA3R066
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GKYA3R066
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 1.2-3PF 50V SMD
Fitxak: GKYA3R066.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
GKYA3R066ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GKYA3R066 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 1.2-3PF 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4836 pcs Datuen fitxa GKYA3R066.pdf
Tentsioaren balioa 50V Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series SURFTRIM® GKY Q @ Freq 300 @ 1MHz
Packaging Cut Tape (CT) Beste izenak SG2030CT
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.063" (1.60mm)
Ezaugarriak Low Profile Material dielektrikoa Ceramic
Deskribapen zehatza 1.2 ~ 3pF Trimmer Capacitor 50V Top Surface Mount Capacitance Range 1.2 ~ 3pF