GKRP20066
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKRP20066 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GKRP20066
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 5-20PF 25V SMD
Fitxak: GKRP20066.pdf
  • Mezua
GKRP20066ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GKRP20066 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 5-20PF 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5361 pcs Datuen fitxa GKRP20066.pdf
Tentsioaren balioa 25V Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series SURFTRIM® GKRP Q @ Freq 150 @ 1MHz
Packaging Original-Reel® Beste izenak SG2028DKR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm)
Ezaugarriak Low Profile Material dielektrikoa Ceramic
Deskribapen zehatza 5 ~ 20pF Trimmer Capacitor 25V Top Surface Mount Capacitance Range 5 ~ 20pF