GKRP10066
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKRP10066 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GKRP10066
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 3-10PF 25V SMD
Fitxak: GKRP10066.pdf
  • Mezua
GKRP10066ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GKRP10066 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 3-10PF 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6725 pcs Datuen fitxa GKRP10066.pdf
Tentsioaren balioa 25V Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series SURFTRIM® GKRP Q @ Freq 150 @ 1MHz
Packaging Cut Tape (CT) Beste izenak SG2027CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm)
Ezaugarriak Low Profile Material dielektrikoa Ceramic
Deskribapen zehatza 3 ~ 10pF Trimmer Capacitor 25V Top Surface Mount Capacitance Range 3 ~ 10pF