GKG30024
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GKG30024
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 7.5-30PF 100V TH
Fitxak: GKG30024.pdf
  • Mezua
GKG30024ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GKG30024 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 7.5-30PF 100V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4846 pcs Datuen fitxa GKG30024.pdf
Tentsioaren balioa 100V Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Series SURFTRIM® GKG Q @ Freq 300 @ 1MHz
Packaging Bulk Beste izenak SG1031
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.106" (2.70mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Ceramic
Deskribapen zehatza 7.5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole Capacitance Range 7.5 ~ 30pF