GKG30015
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKG30015 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GKG30015
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 6.5-30PF 100V TH
Fitxak: GKG30015.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
GKG30015ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GKG30015 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 6.5-30PF 100V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24141 pcs Datuen fitxa GKG30015.pdf
Tentsioaren balioa 100V Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm)
Series SURFTRIM® GKG Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Beste izenak SG30015
SG30015-ND
SG9030
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Ceramic
Deskribapen zehatza 6.5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole Capacitance Range 6.5 ~ 30pF