GHW4R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GHW4R500
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 0.5-4.5PF 750V
Fitxak: GHW4R500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
GHW4R500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GHW4R500 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 0.5-4.5PF 750V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2764 pcs Datuen fitxa GHW4R500.pdf
Tentsioaren balioa 750V Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia (9.52mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 1000 @ 20MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota User Defined Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.484" (12.29mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Glass
Deskribapen zehatza 0.5 ~ 4.5pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined Capacitance Range 0.5 ~ 4.5pF