GHW40000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GHW40000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GHW40000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 1-40PF 750V
Fitxak: GHW40000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
GHW40000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GHW40000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 1-40PF 750V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1411 pcs Datuen fitxa GHW40000.pdf
Tentsioaren balioa 750V Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia (9.52mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
Packaging Bulk Beste izenak GHW40000-ND
SG9207
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota User Defined
Altuera - Eserita (Max) 1.594" (40.49mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Glass Deskribapen zehatza 1 ~ 40pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined
Capacitance Range 1 ~ 40pF Doikuntza mota Top