GHC16000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GHC16000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GHC16000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 0.8-16PF 750V TH
Fitxak: GHC16000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
GHC16000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GHC16000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 0.8-16PF 750V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2182 pcs Datuen fitxa GHC16000.pdf
Tentsioaren balioa 750V Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 800 @ 20MHz
Packaging Bulk Beste izenak GHC16000-ND
SG9196
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.766" (19.46mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Glass Deskribapen zehatza 0.8 ~ 16pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole
Capacitance Range 0.8 ~ 16pF Doikuntza mota Side