GHC11000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GHC11000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 0.8-11PF 750V TH
Fitxak: GHC11000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
GHC11000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GHC11000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 0.8-11PF 750V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2815 pcs Datuen fitxa GHC11000.pdf
Tentsioaren balioa 750V Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 900 @ 20MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.562" (14.27mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Glass
Deskribapen zehatza 0.8 ~ 11pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole Capacitance Range 0.8 ~ 11pF