GEP28000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GEP28000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 1-28PF 750V TH
Fitxak: GEP28000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
GEP28000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GEP28000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 1-28PF 750V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2457 pcs Datuen fitxa GEP28000.pdf
Tentsioaren balioa 750V Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 350 @ 20MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.609" (15.47mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Glass
Deskribapen zehatza 1 ~ 28pF Trimmer Capacitor 750V Top Through Hole Capacitance Range 1 ~ 28pF