GXE18011
Sprague GoodmanSprague Goodman
GXE18011 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GXE18011
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 2.5-18PF 300V TH
Fitxak: GXE18011.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
GXE18011ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GXE18011 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 2.5-18PF 300V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12241 pcs Datuen fitxa GXE18011.pdf
Tentsioaren balioa 300V Tamaina / dimentsioa 0.291" L x 0.264" W (7.40mm x 6.70mm)
Series FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Beste izenak GXE18011-ND
SG9135
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Polytetrafluoroethylene (PTFE) Deskribapen zehatza 2.5 ~ 18pF Trimmer Capacitor 300V Top and Bottom Through Hole
Capacitance Range 2.5 ~ 18pF Doikuntza mota Top and Bottom