GDT40031
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GDT40031
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 1.5-40PF 250V SMD
Fitxak: GDT40031.pdf
  • Mezua
GDT40031ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GDT40031 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 1.5-40PF 250V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1326 pcs Datuen fitxa GDT40031.pdf
Tentsioaren balioa 250V Tamaina / dimentsioa 0.311" Dia (7.90mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 800 @ 20MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm)
Ezaugarriak Sealed Material dielektrikoa Glass
Deskribapen zehatza 1.5 ~ 40pF Trimmer Capacitor 250V Top Surface Mount Capacitance Range 1.5 ~ 40pF