GDT30026
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GDT30026
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 1.5-30PF 250V TH
Fitxak: GDT30026.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
GDT30026ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GDT30026 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 1.5-30PF 250V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1611 pcs Datuen fitxa GDT30026.pdf
Tentsioaren balioa 250V Tamaina / dimentsioa 0.311" Dia (7.90mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 800 @ 20MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
Ezaugarriak Sealed Material dielektrikoa Glass
Deskribapen zehatza 1.5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 250V Top Through Hole Capacitance Range 1.5 ~ 30pF