UTS014E19S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS014E19S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTS014E19S
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.UTS014E19S.pdf2.UTS014E19S.pdf3.UTS014E19S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
UTS014E19Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTS014E19S fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4345 pcs Datuen fitxa 1.UTS014E19S.pdf2.UTS014E19S.pdf3.UTS014E19S.pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-19 Shell Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Shell Amaitu - Series Trim Trio® UTS Hi Seal
Packaging Bulk Beste izenak SOU1513
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Polychloroprene
Ingress Protection IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak UV Resistant
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 4A Harremanetarako materiala Brass