UTS014E12S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS014E12S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTS014E12S
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.UTS014E12S.pdf2.UTS014E12S.pdf
  • Mezua
UTS014E12Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTS014E12S fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4217 pcs Datuen fitxa 1.UTS014E12S.pdf2.UTS014E12S.pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-12 Shell Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Shell Amaitu - Series Trim Trio® UTS Hi Seal
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Polychloroprene
Ingress Protection IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak UV Resistant
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 4.5A Harremanetarako materiala Brass