SMS12GE5T
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMS12GE5T
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena RT.ANGLE QIKMATE BRDMNT
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SMS12GE5Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMS12GE5T fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena RT.ANGLE QIKMATE BRDMNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7209 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series SMS
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.200" (5.08mm) Pitch - Mating 0.200" (5.08mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 4 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Thermoplastic, Glass Filled Isolamendu altuera 0.677" (17.20mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection IP40
Ezaugarriak Mounting Flange Mota atxikitzea Locking Ramp
Deskribapen zehatza 12 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Tin Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako mota Female Socket Harremanetarako Forma Circular
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako luzera - Post 0.177" (4.50mm)