SMS12CT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMS12CT1G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V 23V 6TSOP
Fitxak: SMS12CT1G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMS12CT1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMS12CT1G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 12V 23V 6TSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 689571 pcs Datuen fitxa SMS12CT1G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 23V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13.3V Unidirectional Channels 5
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea 6-TSOP
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 350W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Beste izenak SMS12CT1GOS
SMS12CT1GOS-ND
SMS12CT1GOSTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna 120pF @ 1MHz