MS27656T21Z11PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27656T21Z11PA
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 11C 11#12 PIN RECP
Fitxak: MS27656T21Z11PA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 853 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 853 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27656T21Z11PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27656T21Z11PA fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 11C 11#12 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 853 pcs Datuen fitxa MS27656T21Z11PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL G
Shell tamaina - Txertatu 21-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak 1792-42733
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 23A Harremanetarako materiala Copper Alloy