MS27656T21Z11BA
MS27656T21Z11BA
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8LT 11C 11#12 SKT RECP
Stockean: 1156 pcs
Deskarga: MS27656T21Z11BA.pdf
RFQ
MS27656T21Z11S
MS27656T21Z11S
Stockean: 813 pcs
Deskarga: MS27656T21Z11S.pdf
RFQ
MS27656T21Z11PA-LC
MS27656T21Z11PA-LC
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Stockean: 930 pcs
Deskarga: MS27656T21Z11PA-LC.pdf
MS27656T21Z11PA
MS27656T21Z11PA
deskribapena: 8LT 11C 11#12 PIN RECP
Stockean: 853 pcs
Deskarga: MS27656T21Z11PA.pdf
MS27656T21Z11AA
MS27656T21Z11AA
Stockean: 1021 pcs
Deskarga: MS27656T21Z11AA.pdf
MS27656T21F75SC
MS27656T21F75SC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: LJT 4C 4#8(TWINAX) SKT RECP
Deskarga: MS27656T21F75SC.pdf
MS27656T21Z11A
MS27656T21Z11A
Stockean: 982 pcs
Deskarga: MS27656T21Z11A.pdf
MS27656T21Z11P
MS27656T21Z11P
Stockean: 879 pcs
Deskarga: MS27656T21Z11P.pdf
Industria Berriak
Rohm-ek 10 automobilgintzako SiC mosfets gehitzen ditu
ON SiC MOSFET-ak gehitzen ditu
APEC: TI-k lateralki pentsatzen du ac-dc txipa 15mW-ra egonez gero
Babestutako edukia: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
SIGLENT SVA1015X espektro-analizatzailea oso tresna indartsua eta malgua da 9 kHz-tik 1,5 GHz-ko mai...
Fabrikazio erdi ekipamenduak aurtengo% 14 murriztuko dira eta datorren urtean% 27 haziko dute
Aliantza (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex eta STMicroelectronics) 48Vdc-dc ...