MS27468T21Z39S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T21Z39S
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 39C 37#20 2#16 SKT J/N
Fitxak: MS27468T21Z39S.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 856 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 856 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27468T21Z39Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T21Z39S fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 39C 37#20 2#16 SKT J/N Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 856 pcs Datuen fitxa MS27468T21Z39S.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL G
Shell tamaina - Txertatu 21-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak 1792-38653
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy