MS27468T21Z16S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T21Z16S
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 16C 16#16 SKT J/N
Fitxak: MS27468T21Z16S.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27468T21Z16Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T21Z16S fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 16C 16#16 SKT J/N Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1188 pcs Datuen fitxa MS27468T21Z16S.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL G
Shell tamaina - Txertatu 21-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak 1792-38645
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy