MS27468T19F11SL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T19F11SL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT 11POS JAM NUT SCKT
Fitxak: MS27468T19F11SL.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MS27468T19F11SLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T19F11SL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN HSG RCPT 11POS JAM NUT SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 2013 pcs Datuen fitxa MS27468T19F11SL.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 Usage Unshielded
Idatzi atributuak - Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak SMS27468T19F11SL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27468T19F11SL Diametro handiak hornituak 19-11
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT 11POS JAM NUT SCKT Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock