MS27468T19F11SAL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T19F11SAL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Fitxak: MS27468T19F11SAL.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
  • Mezua
MS27468T19F11SALren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T19F11SAL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1752 pcs Datuen fitxa MS27468T19F11SAL.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 19-11
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak SMS27468T19F11SAL Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection -
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -