MS27467T25B46PNL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T25B46PNL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG MALE 46POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
  • Mezua
MS27467T25B46PNLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T25B46PNL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLG HSG MALE 46POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1677 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-46
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak SMS27467T25B46PNL Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 46 (44 + 2 Coax)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection -
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2) Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27467T25B46PDL
MS27467T25B46PDL
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN HSG PLUG 46POS STRGHT PINS
Stockean: 1371 pcs
Deskarga: MS27467T25B46PDL.pdf
RFQ
MS27467T25B46SA
MS27467T25B46SA
deskribapena: CONN PLUG FMALE 46POS GOLD CRIMP
Stockean: 737 pcs
Deskarga: MS27467T25B46SA.pdf
RFQ
MS27467T25B46PN
MS27467T25B46PN
deskribapena: CONN PLUG MALE 46POS GOLD CRIMP