| Zenbakiaren zenbakia | MS27467T25B46PDLC | fabrikatzailea | Amphenol Aerospace Operations |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CONN HSG PLUG 46POS STRGHT PINS | Lead Free Status / RoHS egoera | Beruna / RoHS ez betetzen ditu |
| Kopurua eskuragarri | 777 pcs | Datuen fitxa | MS27467T25B46PDLC.pdf |
| Wire Gauge edo Range - AWG | 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2) | Usage | Shielded |
| Idatzi atributuak | Environment Resistant | Mota | For Male Pins |
| Zuzendaritza pilatzea | Crimp | Ezkutuaren amaiera | Circular |
| Shell Material, Amaitu | - | Shell Amaitu | Aluminum |
| Series | Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT | RoHS egoera | Bulk |
| Tenperatura operatiboa | -65°C ~ 175°C | Posizio kopurua | 46 (44 + 2 Coax) |
| Ohar | Contacts Not Included | Muntaketa mota | Free Hanging (In-Line) |
| Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) | Materialaren sueztasuna baloratzea | - |
| Fabrikatzailearen zatia zenbakia | MS27467T25B46PDLC | Diametro handiak hornituak | 25-46 |
| Txertatu materiala | Aluminum, Olive Drab Cadmium over Nickel | Barne hartzen ditu | - |
| deskribapena | CONN HSG PLUG 46POS STRGHT PINS | Uneko - Max / Kontaktua | Bayonet Lock |
| Akoplatu Nut Materiala, Plater | 1.875" (47.63mm) | Coupling Nut Diametroa | Cadmium over Nickel |