MS27466T25B43PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27466T25B43PB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 43C 23#20 20#16 PIN RECP
Fitxak: MS27466T25B43PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 777 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 777 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27466T25B43PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27466T25B43PB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
Kopurua eskuragarri 777 pcs Datuen fitxa MS27466T25B43PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL J
Shell tamaina - Txertatu 25-43 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Green Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak 1792-35701
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 43 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Olive Green
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Produktu erlazionatuak
MS27466T25B43SA
MS27466T25B43SA
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Stockean: 1139 pcs
Deskarga: MS27466T25B43SA.pdf
RFQ
MS27466T25B43PB-LC
MS27466T25B43PB-LC
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT