MS27466T25B43PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27466T25B43PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
Fitxak: MS27466T25B43PA-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27466T25B43PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27466T25B43PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1092 pcs Datuen fitxa MS27466T25B43PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak 1792-35700 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 43
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount