MS27466T23B53PAL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27466T23B53PAL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
Fitxak: MS27466T23B53PAL.pdf
  • Mezua
MS27466T23B53PALren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27466T23B53PAL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 2121 pcs Datuen fitxa MS27466T23B53PAL.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 23-53
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak SMS27466T23B53PAL Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 53
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -