MS27466T23B53PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27466T23B53PA
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27466T23B53PA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Stock egoera 851 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 851 pcs
  • Mezua
MS27466T23B53PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27466T23B53PA fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 851 pcs Datuen fitxa MS27466T23B53PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL H
Shell tamaina - Txertatu 23-53 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Green Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak SMS27466T23B53PA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 53 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Green Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27466T23B53PA-LC
MS27466T23B53PA-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
Stockean: 1816 pcs
Deskarga: MS27466T23B53PA-LC.pdf
RFQ
MS27466T23B53P
MS27466T23B53P
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP