JBXEP2G16FQSDS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXEP2G16FQSDS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JBXEP2G16FQSDS
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR
Fitxak: JBXEP2G16FQSDS.pdf
  • Mezua
JBXEP2G16FQSDSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JBXEP2G16FQSDS fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1305 pcs Datuen fitxa JBXEP2G16FQSDS.pdf
Tentsioaren balorazioa 730V Bukaera Solder
Packaging Bulk Beste izenak SOU1820
Orientazio G Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP40
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Uneko balorazioa 6A