JBXEP2G12FQSDS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JBXEP2G12FQSDS
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
Fitxak: JBXEP2G12FQSDS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
JBXEP2G12FQSDSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JBXEP2G12FQSDS fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1627 pcs Datuen fitxa JBXEP2G12FQSDS.pdf
Tentsioaren balorazioa 830V Bukaera Solder
Packaging Bulk Beste izenak SOU1793
Orientazio G Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP40
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Uneko balorazioa 7A