D38999/26WH53PCL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26WH53PCL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
  • Mezua
D38999/26WH53PCLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26WH53PCL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1482 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL H Shell tamaina - Txertatu 23-53
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III Packaging Bulk
Beste izenak SD38999/26WH53PCL Orientazio C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 53
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Olive Drab Cadmium
Coupling Nut Diametroa 1.768" (44.91mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 20 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Produktu erlazionatuak
D38999/26WH53PC
D38999/26WH53PC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS
Stockean: 890 pcs
Deskarga: D38999/26WH53PC.pdf
RFQ
D38999/26WH53PD
D38999/26WH53PD
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Stockean: 898 pcs
Deskarga:
RFQ
deskribapena: MILDTL 38999 III PLUG
Stockean: 1351 pcs
Deskarga:
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations