D38999/26WH53PC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26WH53PC-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
D38999/26WH53PC-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26WH53PC-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1066 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL H Shell tamaina - Txertatu 23-53
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III Packaging Bulk
Beste izenak 1792-32902 Orientazio C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 53
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Olive Drab Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.768" (44.91mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 20
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26WH53PC
D38999/26WH53PC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Stockean: 1079 pcs
Deskarga: D38999/26WH53PC.pdf
RFQ
D38999/26WH53PD
D38999/26WH53PD
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS
Stockean: 796 pcs
Deskarga: D38999/26WH53PD.pdf
RFQ
D38999/26WH53PCL
D38999/26WH53PCL
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
Stockean: 1482 pcs
Deskarga:
deskribapena: MILDTL 38999 III PLUG
Deskarga:
D38999/26WH53PC-LC
D38999/26WH53PC-LC