D38999/24WH21PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WH21PC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena MILDTL 38999 III JAM NUT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
D38999/24WH21PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WH21PC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III JAM NUT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1027 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL H
Shell tamaina - Txertatu 23-21 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/24WH21PC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Uneko balorazioa 13A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24WH21PB-LC
D38999/24WH21PB-LC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS PIN
Stockean: 1047 pcs
Deskarga: D38999/24WH21PB-LC.pdf
RFQ
D38999/24WH21PC
D38999/24WH21PC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP