D38999/24WH21PE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WH21PE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: D38999/24WH21PE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 869 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 869 pcs
  • Mezua
D38999/24WH21PEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WH21PE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 869 pcs Datuen fitxa D38999/24WH21PE.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu H Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24WH21PE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 21
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WH21PE Diametro handiak hornituak 23-21
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 13A