D38999/24FG41SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FG41SC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
  • Mezua
D38999/24FG41SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FG41SC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1332 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL G
Shell tamaina - Txertatu 21-41 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak D3899924FG41SC
SD38999/24FG41SC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Produktu erlazionatuak
D38999/24FG41SD
D38999/24FG41SD
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: MILDTL 38999 III JAM NUT
Stockean: 1444 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/24FG41SE
D38999/24FG41SE
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Stockean: 910 pcs
Deskarga: D38999/24FG41SE.pdf
RFQ
D38999/24FG41SC-LC
D38999/24FG41SC-LC
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT