D38999/24FG41SB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FG41SB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24FG41SB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 890 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 890 pcs
  • Mezua
D38999/24FG41SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FG41SB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 890 pcs Datuen fitxa D38999/24FG41SB.pdf
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24FG41SB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 41
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FG41SB Diametro handiak hornituak 21-41
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala B
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24FG41SA-LC
D38999/24FG41SA-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Stockean: 1295 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/24FG41SC-LC
D38999/24FG41SC-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
Stockean: 5704 pcs
Deskarga: D38999/24FG41SC-LC.pdf
RFQ
D38999/24FG41SB
D38999/24FG41SB
deskribapena: CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SCKT