D38999/20ZF32PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20ZF32PD
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Fitxak:
  • Mezua
D38999/20ZF32PDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20ZF32PD fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III WALL MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1565 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL F
Shell tamaina - Txertatu 19-32 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/20ZF32PD
Orientazio D Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Black Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20ZF32PN-LC
D38999/20ZF32PN-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Stockean: 1474 pcs
Deskarga: D38999/20ZF32PN-LC.pdf
RFQ
D38999/20ZF32PD
D38999/20ZF32PD
deskribapena: CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Stockean: 1144 pcs
Deskarga: D38999/20ZF32PD.pdf
RFQ
D38999/20ZF32PD-LC
D38999/20ZF32PD-LC