D38999/20ZF32PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20ZF32PC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Fitxak:
  • Mezua
D38999/20ZF32PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20ZF32PC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III WALL MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1351 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL F
Shell tamaina - Txertatu 19-32 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/20ZF32PC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Uneko balorazioa 7.5A