8LT519Z11PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT519Z11PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 11C 11#16 PIN PLUG
Fitxak: 8LT519Z11PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 758 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
  • Mezua
8LT519Z11PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT519Z11PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 11C 11#16 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 758 pcs Datuen fitxa 8LT519Z11PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 19-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-20131
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy