8LT519Z11PA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT519Z11PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Fitxak: 8LT519Z11PA-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 881 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 881 pcs
  • Mezua
8LT519Z11PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT519Z11PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 881 pcs Datuen fitxa 8LT519Z11PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 19-11
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Zinc Cobalt
Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Beste izenak 1792-20130 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Green Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Green Zinc Cobalt Coupling Nut Diametroa 1.516" (38.51mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 16
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8LT519Z11AA
8LT519Z11AA
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8LT 11C 11#16 PIN PLUG
Stockean: 792 pcs
Deskarga: 8LT519Z11AA.pdf
RFQ
8LT519Z11PN-LC
8LT519Z11PN-LC
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE