8LT325B61SB-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT325B61SB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Fitxak: 8LT325B61SB-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
8LT325B61SB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT325B61SB-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1291 pcs Datuen fitxa 8LT325B61SB-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-61
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Beste izenak 1792-18242 Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 61
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount