8LT325B61PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT325B61PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 61C 61#20 PIN RECP
Fitxak: 8LT325B61PN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 893 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 893 pcs
  • Mezua
8LT325B61PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT325B61PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 61C 61#20 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 893 pcs Datuen fitxa 8LT325B61PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Green Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-18237
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Olive Green
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8LT325B61PN-LC
8LT325B61PN-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT